top of page

Robotai tampa vis populiaresni mokslo ir medicinos sferoje. Juos noriai naudoja karo pramonės atstovai, o ateityje robotai tikriausiai dirbs įvairiuose verslo sektoriuose ir atstovaus tam tikroms įmonėms. Siūlome ir jums susipažinti su šiais mechanizmais, kuriems atsispirti tikrai sunku.

 

Begalvį keturkojį padarą primenantis „Legend Squad Support System“ (LS3) robotas

išleistas „Defence Advanced Research Projects Agency“, buvo pristatytas 2012 metų rugsėjį. Šis mechanizmas skirtas gabenti karinių pajėgų krovinius ir kitą įrangą per įvairius reljefus.

 

Robotai, kuriems sunku atsispirti

  Nekontroliuojamas povandeninis robotas kursuoja Rytų Antarktidos polediniame sluoksnyje. Šį robotą mokslininkai sukūrė tam, kad galėtų lengviau išsiaiškinti klimato kaitos požymius Antarktidoje. Povandeninis mechanizmas matuoja vandens temperatūrą, atpažįsta povandeninius darinius ir labai tiksliai išmatuoja ledo storį.

Robotai, kuriems sunku atsispirti

Kad robotai labai naudingi žmogui, įrodo „Rex“ mechanizmas. Šis robotas padeda neįgaliam ar visiškai paralyžuotam asmeniui atsistoti ant kojų ir suteikia galimybę gyventi visavertį gyvenimą.

Robotai, kuriems sunku atsispirti

Gestus suprantantis ir pats juos vaizduojantis robotas šių metų rugpjūtį buvo pristatytas „Ideen Park“ parodoje, Vokietijoje. Ši mugė buvo organizuojama Vokietijos „ThyssenKrupp AG“ plieno pramonės įmonės.

Robotai, kuriems sunku atsispirti

Orlaivių gabenimo komanda yra sukūrusi vaizdo klipą, kuriame galima išvysti, kaip kuriami gyvos būtybės gestus suvokiantys mechanizmai. Juos naudoja įprastinėms oro misijoms atlikti.

Įdomią animaciją, vaizduojančią „The Eve 1138 Android“ gundantį kyborgą, pristatė „MacMave“ studija. Šia animacija įrodoma, kad robotas gali būti ne tik funkcionalus, bet ir labai patrauklus.

bottom of page